Litter A
30.07.2019
4 lata, 11 miesięcy i 17 dniOPIS LITTER DESCRIPTION


W dniu 30.07.2019 na świat przyszło 5 ślicznych szczeniąt. Wszystkie maluchy są koloru szarego, o wadze urodzeniowej pomiędzy 180 a 195 gram. Wszystkie są zdrowe i silne. Ojcem miotu jest bardzo znany reproduktor, który ma niezwykle silne i zdrowe geny. Słynie on z dawania bardzo wyrównanych miotów o przyjaznych, odważnych charakterach i predyspozycjach do sportu. Współczynnik pokrewieństwa dla 5 pokoleń wynosi IC- 0%.


SZCZENIĘTA W MIOCIE PUPPIES IN LITTER
PODSUMOWANIE MIOTU LITTER SUMMARY


Imię
Name
Płeć
Sex
Opis
Description
Miejsce zamieszkania
Home
Czas życia
Life time
AIKO
Aiko to najmniejszy chłopczyk z miotu. Jako jedyny ma bardzo krótką, wręcz aksamitną w dotyku sierść, tak jak matka Sugar. Jest świetnej, kompaktowej budowy, z bardzo poprawnym kątowaniem, świetnym osadzeniem szyi, zwartym i niezbyt długim ciałem. Jego kolor ewoluuje i prawdopodobnie wda się w umaszczenie ojca. Jest bardzo spokojny, kocha się przytulać. 
Polska Zielona Góra 4 lata, 11 miesięcy i 17 dni
AYO

Ayo to świetny, odważny chłopak z instynktem pogoni. Ma świetną, lekko wydłużoną kufę, bardzo dobrą głowę. Ciało lekko wydłużone, ze świetnym, czystym kolorem i dobrej jakości włosem. Prognozuje mu świetną karierę sportową. Ayo jest średniego wzrostu. Zamieszkał w Poznaniu.

Polska Poznań 4 lata, 11 miesięcy i 17 dni
Adele For Pustynny Wiatr

Adele to piękna, kompaktowej budowy suczka. Niewielka, ze świetnym, czystym umaszczeniem i ciemnym pigmentem. Ma wspaniałe kątowanie przodu i tyłu, głęboką klatkę piersiową, dobrze osadzoną szyję, długi ogon. Jej urodę dopełnia śliczna, wąska głowa ze słodkim wyrazem pyszczka. Zamieszkała w zaprzyjaźnionej, wieloletniej hodowli "Pustynny Wiatr". 

Polska Kielce 4 lata, 11 miesięcy i 17 dni
Allura

Allura to śliczna dziwczynka bez białych znaczeń. Niewielkie, zwarte ciało oraz świetne kątowanie, linia górna oraz dolna, piękny długi ogon świadczą o korzystnych prognozach wystawowych . Ma bardzo przyjazny charakter i łagodne, dość spokojne usposobienie. Zamieszkała w hodowli "Sol Graecia" w Grecji.

Grecja Lamia 4 lata, 11 miesięcy i 17 dni
Alita

Alita to najbardziej żywiołowa suczka z rodzeństwa. Bardzo odważna, bystra i wszędzie jej pełno. Jest niewielkich wymiarów, zwartej budowy, świetnym kątowaniu, ciemnych oczach i pazurach. Bardzo fajna dziewczyna do sportu typu coursing. Zamieszkała w Chojniczkach u moich przyjaciół. Liczymy na świetną karierę wystawową oraz sportową.

Polska Chojniczki 4 lata, 11 miesięcy i 17 dni