Litter H
29.06.2020
4 lata, 0 miesięcy i 18 dniOPIS LITTER DESCRIPTION


Szczenięta urodziły się 29.06.2020 w południe. Sugar bardzo ładnie sama zajęła się porodem i szczenięta przyszły na świat bez jakiejkolwiek pomocy ze strony człowieka. Są 2 suczki, jedna w umaszczeniu red z białymi znaczeniami, druga błękitna z irlandzkimi znaczeniami oraz 3 samczyki, jeden jasny isabel, drugi błękitny a trzeci błękitny z irlandzkimi znaczeniami. Wszystkie szczenięta są zdrowe i silne i we wspaniałym typie amerykańskim.


SZCZENIĘTA W MIOCIE PUPPIES IN LITTER
PODSUMOWANIE MIOTU LITTER SUMMARY


Imię
Name
Płeć
Sex
Opis
Description
Miejsce zamieszkania
Home
Czas życia
Life time
Hulivesha

Hulivesha to bardzo elegancka, niewielka suczka o subtelnej urodzie. Ma przepiękny wyraz, na który się składają świetnie pigmentowane, ciemne i duże oczy, czarny nos, wysoko osadzone uszy i ciekawskie, żywe spojrzenie. Posiada harmonijną budowę ze świetnie kątowanymi kończynami co zapewnia jej świetny, wydajny ruch. Jest suczką o dość żywym temperamencie. Uwielbia się tulić i dawać buziaki -  najczęściej z doskoku kiedy w ogóle się tego nie spodziewasz ;) Ma zapędy terytorialne i skłonności dominujące względem innych suczek. To bardzo ciekawskie stworzenie o ruchach szybkich jak błyskawica. Wszędzie jej pełno i zawsze chce uczestniczyć we wszystkich domowych czynnościach. Jest nadzwyczaj skoczna i ściąga z wysokich blatów kuchennych pozostawione jedzenie. 

Polska Charzykowy 4 lata, 0 miesięcy i 18 dni
Hustle
Przepiękna suczka o wybitnym pochodzeniu. Możliwość sprzedaży tylko na współwłasność dla odpowiedzialnych opiekunów.
4 lata, 0 miesięcy i 18 dni
Harlem Shake

Harlem zamieszkał we Włoszech, w znanej hodowli Lupavaro. To nadzwyczaj piekny, szlachetny chłopiec o wspaniałym charakterze, ruchu i budowie ciała. Ma niesamowitą ekspresję, jest dumny, elegancki i pewny siebie jak na charcią arystokrację przystało ;) 

4 lata, 0 miesięcy i 18 dni
Hokey Pokey

Przepiękny, szlachetnej urody chłopiec o wspaniałym, zrównoważonym charakterze. Jest typową gwiazdą SHOW. Śliczne i czyste błękitne umaszczenie, aksamitny w dotyku włos, śliczna wręcz idealna głowa, proporcjonalna sylwetka, wybitny ruch. Piesek miał być eksportowany do Ameryki do słynnej hodowli, niestety ze względu na ograniczenia transportu związane z pandemią nie może lecieć, dlatego szukam dla niego nowego domu z możliwością wystawiania go na wystawach. Odpowiedzialne zainteresowane osoby proszę o kontakt. Oboje rodziców są przebadani. Wybitny rodowód z przewagą amerykańskich linii.

4 lata, 0 miesięcy i 18 dni
Horon
4 lata, 0 miesięcy i 18 dni