Litter N
02.06.2021
2 lata, 11 miesięcy i 28 dniOPIS LITTER DESCRIPTION


Szczenięta urodziły się w nocy. Wagi urodzeniowe były pomiędzy 470 a 560 gram. Wszystkie szczenięta są zdrowe i żywotne.


SZCZENIĘTA W MIOCIE PUPPIES IN LITTER
PODSUMOWANIE MIOTU LITTER SUMMARY


Imię
Name
Płeć
Sex
Opis
Description
Miejsce zamieszkania
Home
Czas życia
Life time
Nanga Parbat
Polska 2 lata, 11 miesięcy i 28 dni
Nuguria
2 lata, 11 miesięcy i 28 dni
Nairobi
Polska Chojnice 2 lata, 11 miesięcy i 28 dni
Niagara
Polska Kętrzyn 2 lata, 11 miesięcy i 28 dni
Nevado

Nevado zwany w domu Marcuniem, Rybką i Raptorem to spełnienie marzeń właścicielki. Jest niesamowicie łowny jak na samca, więc mam nadzieje, ze będzie się sprawdzał w coursingu. Ma opanowany charakter, w stosunku do obcych jest powściągliwy w okazywaniu uczyć, jednak do członków rodziny jest bardzo wylewny. Mieszka z dwoma kotami, które kocha, z którymi śpi. Uwielbia zabawy z małymi psami, wobec których jest delikatny. Nevcio jest bardzo dobrze zsocjalizowany, „rodzice” go zabierają wszędzie, na wszelkie spotkania rodzinne oraz podróże.

Nevado to średniej wielkości samiec o bardzo ładnej budowie ciała, z wąską długą głową oraz niewielkimi uszkami. Ma pięknie zaznaczony łuk w linii górnej co jest niestety cechą zanikającą w rasie pomimo, iż powinno być podstawową cechą poprawności sylwetki borzoja. Jest szybki, zwinny i zwrotny- właśnie taki, jaki powinien być borzoj. Ma świetny charakter, jest zrównoważony i spokojny. 

2 lata, 11 miesięcy i 28 dni