Litter U2
24.01.2022
1 rok, 4 miesiące i 6 dniOPIS LITTER DESCRIPTION


Miot przyszedł na świat w samym środku dnia. Szczenięta urodziły się silne i zdrowe. Niestety jednego maluszka suczka uszkodziła podczas odgryzania pępowiny i ze względu na komplikacje został uśpiony. 


SZCZENIĘTA W MIOCIE PUPPIES IN LITTER
PODSUMOWANIE MIOTU LITTER SUMMARY


Imię
Name
Płeć
Sex
Opis
Description
Miejsce zamieszkania
Home
Czas życia
Life time
Unisono
1 rok, 4 miesiące i 6 dni
Universo
1 rok, 4 miesiące i 6 dni
Un Brano Musicale
1 rok, 4 miesiące i 6 dni
Una Corda

Una Corda została nazwana "Sparkle". Jej droga do nowego właściciela była długa i żmudna. Sparki została zarezerwowana do Singapuru. Niestety okazało się, że wymagania transportowe w tamte rejony świata są bardzo restrykcyjne i aby móc przewieźć psa do tego kraju musi być on poddany wielu procedurom, które trwają wiele miesięcy i ostatecznie sunia mogła wylecieć dopiero w wieku 10 miesięcy. Na szczęście podróż się udała i szczęśliwie doleciała do swojego nowego właściciela. Już po krótkim czasie zaczęła uczęszczać na wystawy i odnosić ogromne sukcesy. Jestem z niej naprawdę dumna! 

1 rok, 4 miesiące i 6 dni
Ultergra Młodzieżowy Champion Polski
Ta niezwykle energiczna suczka otrzymała od nas imię Ultegra, ponieważ widzieliśmy w niej ogromny potencjał wyścigowy, a nazwa Ultegra wywodzi się z najwyższej jakości podzespołów znanej japońskiej firmy Shimano do rowerów wyczynowych/ wyścigowych :) W domu przemianowano ją na "Barca", co także ma związek ze sportem, gdyż jest to po prostu FC Barcelona :) Skupiając się na jej predyspozycjach sportowych i niezwykłej szybkości i zwinności od wieku kilku tygodni życia, nikt nie przypuszczał, że charcik ten będzie również gwiazdą ringów wystawowych. Początki nie były łatwe, gdyż ujarzmienie psa z taką energią do pozycji nieruchomej stójki na stoliku sędziowskim jest nie lada wyzwaniem ;) Ale dzięki wspaniałym właścicielom i samozaparciu Barca zrobiła niesamowity progres, pokazując się coraz lepiej na każdej kolejnej wystawie. Jej ostatnim sukcesem jest zdobycie Zwycięstwa Młodzieży na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu pod okiem surowego sędziego Paul Stanton (SE), co jest naprawdę wielkim osiągnieciem na wystawie tej rangi. Barca jeszcze jest za młoda aby brać udział w coursingach, ale z wielką nadzieją czekamy na jej wyczyny parkurowe. A poza jej talentami Barca to prostu bardzo wesoły, towarzyski i sympatyczny charcik, który szybko zdobył serca wielu osób. Nieustraszona, przebojowa i przyjacielska charciczka powinna być wzorem temperamentu dla innych charcików (szczególnie tych lękliwych ;).  Ultegra jest Młodzieżowym Championem Polski!  Barca w wielkim stylu wybiegała licencję coursingową, jesteśmy z niej bardzo dumni :)!
1 rok, 4 miesiące i 6 dni