LitterV3
06.04.2024
3 miesiące i 11 dniOPIS LITTER DESCRIPTION


w budowie


SZCZENIĘTA W MIOCIE PUPPIES IN LITTER
PODSUMOWANIE MIOTU LITTER SUMMARY


Imię
Name
Płeć
Sex
Opis
Description
Miejsce zamieszkania
Home
Czas życia
Life time
Vampiria

Vampiria to najmniejsza sunia w swoim miocie.

Jej malutka główka oraz łapki wskazują na fakt, że osiągnie nie więcej jak 33 cm i może z 3,5 kg.

Jest delikatnej urody charciczką o drobnej główce, czarnych, błyszczących oczkach, malutkich uszkach, małym czarnym nosku.

Jest z niej taka mała calineczka. Jak na charcika tak małego, jej budowa jest bardzo poprawna, kościec odpowiednio mocny.

Nasza mała kruszynka będzie odpowiednia dla kogoś, kto szuka prywatnego stalkera pełnego miłości, którego będzie wszędzie zabierał i który będzie im towarzyszył w każdej chwili życia.

Właśnie taka jest nasza malutka Calineczka. Pełna energii, pasji do człowieka i jego ciepła oraz bardzo wesoła i zabawna.

Jej rodzice to przepiękni przedstawiciele rasy o wybitnej urodzie i zdrowiu.

Malutka będzie śliczną księżniczką jak wyrośnie.

Zamieszkała na Śląsku wraz z przyszywaną siostrą Day Jessamine Super Charty. 

3 miesiące i 11 dni
Volcanash

w budowie

3 miesiące i 11 dni
Volt

w budowie

3 miesiące i 11 dni
V-max

V-Max to jeden z najbardziej "dorosłych" szczeniąt, jakie mieliśmy u siebie. Poważny, rozważny, zawsze zrównoważony i skupiony. Ma niesamowicie dorosłą ekspresję pyszczka i srogie spojrzenie ;)

Jak na niego patrzę to mam wrażenie, że będzie kiedyś szefem wszystkich szefów w psim świecie. Wygląda i zachowuje się jak boss słynnej mafii ;)

Jego wyraz głowy i spojrzenia jest pełen powagi i męskości. Ma bardzo dobrze zarysowaną mocną żuchwę, muskularne policzki, eleganckie spojrzenie. Taki facet z krwi i kości o dużej ilości testosteronu. 

To tak pół żartem pół serio , a na poważnie Max jest naprawdę fajnym przedstawicielem rasy o mocnej kości, eleganckiej samczej głowie, świetnej muskulaturze jak na swój wiek.

Myślę, że w domu będzie oazą spokoju a na podórku będzie się zamieniać w prawdziwego sportowca robiąc sprinty od płotu do płotu ;) V-Max jest trochę większym charcikiem o bardzo eleganckiej budowie ciała.

Zamieszka w Czechach. 

3 miesiące i 11 dni
Vaadin

"Vaadin to platforma do tworzenia aplikacji internetowych o otwartym kodzie źródłowym dla języka Java. (wikipedia). "

Teraz już wiecie, jak się kończy mieszkanie w jednym domu z programistą i jaki wpływ ma to na dzieciaki :P haha

Ale tak na poważnie, to spodobała mi się ta nazwa, brzmi tak enigmatycznie a zarazem szlachetnie. W sam raz dla mega przystojnego, tajemniczego i kruczo czarnego chłopca. Kto wie, może też będzie z niego chłopiec- komputerowiec ;)

Vadi to chłopczyk o wybitnej urodzie. Najbardziej czarny z czarnych w swoim miocie. Jego oczy są tak ciemne, że nie można zobaczyć źrenicy. Ma też "to coś" w swoim spojrzeniu- rodzaj błysku w oku, jaki mają psy na tzw "show". Wie, że jest piękny, bystry i ogarnięty- a przynajmniej tak się zachowuje.

Jest to średniej wielkości chłopiec. Myślę, że jego wzrost będzie oscylował w granicach 36-37 cm i wadze między 4 a 5 kg.

Maluch jest świetnie zbudowany, ma bardzo ładną głowę i wzorowo osadzone i noszone niewielkie uszka, długą szyję, przepiękną jak na ten wiek linię górną i dolną oraz idealne kątowanie kończyn. Jego ogon jest długi, świetnie osadzony i noszony. 

Cechy jego budowy przekładają się na bardzo wydajny i typowy dla rasy ruch. Jego sposób poruszania się jest po prostu poezją dla oczu!

Vadi to urodzona gwiazda i nie chciałabym zmarnować jego potencjału, dlatego szukam dla niego domku z możliwością wystawiania go na wystawach i do dalszej hodowli. Takich genów, świetnego rodowodu oraz potencjału po prostu nie pozwolę zmarnować na przysłowiowej "kanapie".

Cena za maluszka do hodowli to 12000 PLN, a na warunek hodowlany 6000 PLN. 

3 miesiące i 11 dni
Velocity

Piękny, dostojny chłopczyk, który już po urodzeniu zwrócił szczególnie moją uwagę na siebie.

Elegancka głowa, wydłużone ciało, śliczna czarna, lśniąca sierść. Velocity to bardzo ładny charcik włoski o bardzo spokojnym usposobieniu jak na tę rasę. Jest bardzo zrównoważony, skupiony na człowieku i o dziwo usłuchany.

Jego oczy są tak czarne, że nie widać źrenic a nos to czysty węgiel, zawsze mokry i błyszczący.

Velo ma bardzo ładną budowę ciała,  świetne kątowanie, długą szyję oraz ogon. Myślę, że sporo cech odziedziczył po eleganckim ojcu Beauty Of Sicilia Lemon.

Z wielką radością i nadzieją patrzę na jego rozwój i mam nadzieję, że przyszły właściciel pokaże go na wystawowych ringach a może nawet na parcourze.

Velo otrzymał imię Leo w domu i mieszka z drugim charcikiem z naszej hodowli Socorro Super Charty oraz dwoma wyżłami weimarskimi. 

3 miesiące i 11 dni